Volnočasové aktivity pro dospělé

Nabízíme pravidelné i jednorázové aktivity zájmového, vzdělávacího, kulturního a sportovního charakteru

Mottem volnočasového klubu je společně navštěvovat běžně dostupné aktivity. Společné scházení probíhá v běžném prostředí (veřejně pořádané přednášky či diskuse, kino, divadlo, kavárny, apod.). Tento krok vnímáme jako krok správným směrem, tj. od aktivit organizovaných pro osoby s PAS na půdě NAUTIS směrem ke (stále) společným aktivitám vedoucím k většímu začlenění do společnosti.

Z aktivit pořádaných i v minulých letech zůstávají pro velký zájem zachovány společné výlety (přibližně 1 x měsíčně) a také NAUTIS Akademie, kterou vnímáme jako nenahraditelnou v běžném prostředí. V rámci NAUTIS Akademie mají možnost (nejen) lidé s PAS sdílet a přednášet o svých odborných či specifických zájmech.

NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI:

1) 6.11. od 20:30 Kino Aero - cestovatelská přednáška, video show - Adrenalin v Kaňonech, cena: 130 Kč, bližší informace zde. > přihlášení možné do 4.11.

2) 14.11. od 17:30 Stará čistírna odpadních vod - prohlídka areálu původních prostor čistírny, cena: 150 Kč, bližší informace zde. > přihlášení možné do 4.11.

3) 21.11. od 19:00 Kino V. Kolona - promítání filmu Psí ostrov, cena: zdarma, bližší informace o filmu zde. > přihlášení možné do 19.11.

4) 1.12. celodenní výlet do Kostelce nad Černými lesy, naučná stezka (cca 9km), návštěva Černokosteleckého pivovaru, časový odhad: 10.00 - 18.00, cenový odhad: 300Kč. > přihlášení možné do 19.11.

Pokud Vás všechny akce nebo jen některá z nich zaujala, stačí vyplnit přihlášku ZDE.

Poznámka pro nové zájemce: Pokud nejste nebo jste v nedávné dobe nebyl uživatelem nějaké ze služeb NAUTIS, sejdete se před účastí na aktivitách ješte s pracovníkem služby sociální rehabilitace. Cílem schůzky je dobře zmapovat Vaši situaci, potřeby a cíle tak, aby mohly být řešeny (i) prostřednictvím jiných typů služeb a způsobů podpory.


Chcete se dozvědět více?

Kontaktní osoba

Bc. Tadeáš Trusina
koordinátor volnočasových aktivit pro dospělé
tadeas.trusina@nautis.cz, +420 774 723 186
Ústavní 102, 181 00 Praha 8 - Bohnice


Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace