Letní pobyty

Během letních prázdnin v červenci a srpnu pořádáme týdenní pobyty „Pro rodiče bez rodičů“.

I v letošním roce pořádáme letní pobyty „Pro rodiče bez rodičů”. Rekondiční a edukační pobyty se zdravotním programem NAUTIS jsou zaměřeny na sociální a zdravotní rehabilitaci a edukaci dětí a mladých lidí s poruchou autistického spektra z celé republiky. Cílem je zlepšit situaci dětí a mladých lidí s autismem a podpořit jejich rodiny.

Přihlašování na letní pobyty je spuštěno 
a bude ukončeno 31. března 2023.

Přihlašovací formulář vyplňujte zde.

 

O zařazení zájemce na pobyt NEROZHODUJE ČAS PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY, ale následující kritéria:

  • míra a typ chování náročného na péči
    klientům s chováním náročným na péči (PAS+), pro které nejsou tyto typy služeb běžně dostupné, dáváme přednost
  • sociální situace rodiny
  • čerpání jiné pobytové sociální služby
  • skutečnost, zda účastník svými potřebami a schopnostmi odpovídá cílové skupině daného turnusu
  • úhrada ceny pobytu v určeném termínu

Kapacita: 100 míst

Cena pobytu:

  • pro zájemce z Prahy 7 000,- Kč
  • pro zájemce mimo Prahu 7 500,- Kč

Termíny pobytů (informace o místech průběžně aktualizujeme):

10.-14.7. místo: Praha (pobyt pro předškolní děti)

14.7.-21.7. vedoucí pobytu Julie Vosáhlová (dospívající a dospělí s větší mírou podpory; lidé se symptomatikou PAS+)

21.-28.7. vedoucí pobytu Jan Kouřil místo: Strážné v Krkonoších http://chata-motex.czechhotel.net/cs/ (děti cca do 12 let s výšší mítou podpory; i neverbální)

21.-28.7. vedoucí pobytu Julius Bittmann, místo: Hvozdná, Zlínský kraj, http://www.chatahvozdna.cz/ (děti a dospívající s AS)

21.-28.7. vedoucí pobytu Linda Skarlandtová, místo: Praha - Horní Počernice (dospívající a dospělí s výraznější symptomatikou, včetně poruch intelektu)

28.7.-4.8. vedoucí pobytu Julius Bittmann, místo: Hvozdná, Zlínský kraj, http://www.chatahvozdna.cz/ (děti a dospívající s AS)

4.-11.8. vedoucí pobytu Renata Němcová, místo: Strážné v Krkonoších http://chata-motex.czechhotel.net/cs/ (lidé se symptomatikou PAS+)

4.-11.8. vedoucí pobytu Klára Němcová, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (děti a dospívající s větší mírou podpory, včetně poruch intelektu)

11.-18.8. vedoucí pobytu Kateřina Šulcová, místo: Strážné v Krkonoších http://chata-motex.czechhotel.net/cs/ (lidé se symptomatikou PAS+)

11.-18.8. vedoucí pobytu Dominika Hejzlarová, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (dospívající s nizkou mírou podpory)

18.-25.8.vedoucí pobytu Šimon Plecháček, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (dospívající s nízkou mírou podpory)

25.8.-1.9. vedoucí pobytu Klára Němcová, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (dospělí s PAS s výraznější symptomatikou a větší mírou podpory)

1.-8.9. vedoucí pobytu Tadeáš Trusina, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (dospívající a dospělí s nízkou mírou podpory)

8.-15.9.  vedoucí pobytu Štěpán Hejzlar, místo: Chvalšiny, JČ kraj https://www.nadaceadelaida.cz/ (dospívající a dospělí s nízkou mírou podpory)


Kontakt

koordinátorky letních pobytů

Dominika Hejzlarová a Klára Němcová

letni.pobyty@nautis.cz

tel.: 777 364 029


Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace