Pro média Poradna +420 778 402 641 Vzdělávání

ABA program

Nabízíme intenzivní ABA program podle Profesního a etického kodexu pro behaviorální analytiky, vydaného BACB (Behavior Analyst Certification Board).

Intenzivní program ABA je zaměřen na individuální rozvoj dítěte, s důrazem na funkční komunikaci. Dítě dochází na individuální setkání 3x týdně, na 1,5h. Pro zajištění efektivity programu je nedílnou součástí, kromě samostatné práce s dítětem, zapojení jejich rodičů. Ti jsou průběžně seznamováni s konkrétními principy a postupy jak se svým dítětem pokračovat v domácím prostředí. Zaučování rodičů probíhá jak při práci s jejich dítětem tak na skupinových setkáních rodičů, která se konají 1x za 14dní. Při vstupu do programu je provedeno prvotní zhodnocení dovedností dítěte, dle VB-MAPP, následuje sestavení individuálního plánu. Jako podklad pro stanovení konkrétních cílů učení a snížení či odstranění nežádoucích vzorců chování daného dítěte ABA využívá sběr a analýzu dat. 

Nabídka ABA programu:

Přihlásit do programu Aplikované behaviorální analýzy se můžete na tomto odkazu.

ABA program je poskytován v Praze. Mimopražské zájemce přijímáme pouze za předpokladu, že mohou dojíždět do střediska na Praze 4.


Kontaktní osoba

Mgr. Lucie Schuma, BCaBA
vedoucí oddělení ABA programu
infoaba@nautis.cz, +420 775 553 776

Táborská 979/5, Praha 4 - Nusle, 140 00


Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace