Hledáme posilu do týmu asistentů Domova

Staňte se členem týmu Domova se zvláštním režimem v Libčicích nad Vltavou nebo na Praze 8 – Bohnicích a zapojte se do péče o dospělé osoby s autismem.

Jako osobní asistent u osob s autismem budete součástí každodenního života dospělých osob s autismem - klientů Domova se zvláštním režimem v Libčicích nad Vltavou nebo na Praze 8 - Bohnicích. Budete se podílet na přípravě a organizaci volnočasových aktivit a přípravě stravy nebo pomáhat v oblasti sebeobsluhy a kontaktu s okolím. Práce osobního asistenta v Domově se zvláštním režimem zahrnuje také doprovázení do chráněných dílen, za zájmovými aktivitami, k lékaři, na výletech aj.

Další podrobnosti k nabízené pracovní pozici naleznete ZDE.

V případě zájmu se pro bližší informace o možnostech spolupráce prosím obracejte na ředitelku Domova se zvláštním režimem Mgr. Kateřinu Šulcovou, e-mail: katerina.sulcova@nautis.cz, tel.: 728 485 298.Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace