5. konference NAUTIS

V pořadí již pátou konferenci pořádanou Národním ústavem pro autismus z.ú., která se věnuje tématům souvisejícím s problematikou poruch autistického spektra, chystáme na 10. a 11. října!

V letošním roce se nebude jednat pouze o konferenci kazuistickou, na program jsou zařazeny i další odborné příspěvky. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné. Dále představit nové metody, postupy, či vědecké poznatky, které jsou v současné době diskutované. 

Konference bude nově pořádána během dvou dnů na stejném místě jako předchozí rok, tedy v v Hotelu Olšanka na Praze 3. Ve čtvrtek 10. 10. bude trvat celý den, 9:00 - 17:00, v pátek 11. 10. dopoledne 9:00 až 12:00. Program bude rozdělen do čtyř tématických bloků - školství, sociální služby, výzkum a zdravotnictví.

Program, který průběžně aktualizujeme, najdete zde

Zobrazit web

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace