Pro média Poradna +420 778 402 641 Vzdělávání

Středisko rozvoje a vnějších vztahů

Kdo za nás komunikuje s veřejností

Kateřina Szczepaniková, DiS., ředitelka střediska

V NAUTIS je mou náplní především získávání zdrojů pro co nejlepší činnost organizace od státních institucí, nadací, firem i jednotlivců. Ráda spolupracuji s firemními dobrovolníky, spolu s kolegy plánuji a realizuji osvětové a kulturní akce a kampaně. V neziskovém sektoru se s malými přestávkami a převážně v Praze pohybuji už 20 let, z toho jsem velkou část věnovala přímé péči o lidi se zkušeností s duševním onemocněním a právě fundraisingu.

Email: katerina.szczepanikova@nautis.cz


Mgr. Linda Skarlandtová, koordinátorka PR a osvěty

Vystudovala jsem Public Relations a veřejnou správu na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů. V oboru komunikace a médií se pohybuji 18 let. Zájem o neziskový sektor mě v roce 2018 přivedla do NAUTIS, kde působím na pozici koordinátorky PR a osvěty. Práce s lidmi s PAS mě začala zajímat i v podobě přímé péče, jako osobní asistent se účastním respitních pobytů. Odborné vzdělání v této oblasti si od září 2020 doplním studiem sociální práce na Univerzitě Hradec Králové.

Email: linda.skarlandtova@nautis.cz


 


 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace