Středisko dobrovolnictví a volnočasových aktivit pro děti a dospívající s PAS

Kdo s vašimi dětmi tráví volný čas

Mgr. Michaela Danešová, ředitelka střediska, koordinátorka volnočasových aktivit pro děti s PAS, koordinátorka dobrovolníků a stážistů

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu, obor biologie – tělesná výchova, od studií si své obzory rozšiřuji odbornými semináři a konferencemi. Celoživotní vzdělávání pokládám za velmi důležité. Dříve jsem se věnovala sportovní trenérské činnosti u dětí  a pořádání volnočasových akcí pro celé rodiny. V NAUTIS navazuji na své dosavadní zkušenosti, mám na starosti chod volnočasových aktivit pro děti, metodické vedení lektorek, pořádání pobytů pro rodiny, příměstských táborů a zároveň se starám o chod dobrovolnické služby. 

Email: michaela.danesova@nautis.cz


Tereza Švábová, asistentka ředitelky střediska volného času pro děti a dospívající s PAS a dobrovolnictví

Vystudovala jsem střední odbornou školu sociální. Později jsem se ke studiu vrátila, a to díky kladnému vztahu ke vzdělávání dětí, a úspěšně dostudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. V NAUTIS působím jako lektorka volnočasových aktivit a zároveň jsem asistentka ředitelky střediska volného času pro děti a dospívající s PAS a dobrovolnictví.

Email: tereza.svabova@nautis.cz


Vladislava Šupíková, lektorka volnočasových aktivit, koordinátorka respitních víkendů

Mnoho let jsem pracovala jako vychovatelka, učitelka a metodička prevence v základní škole s rodinnou atmosférou. V posledních letech jsem navíc začala spolupracovat s NAUTIS a organizovala víkendové výlety a letní pobyty pro děti s PAS. V současné době jsem lektorka volnočasových aktivit, kde cítím, že vzdělávání je především způsob sebepoznání, baví mě pomáhat nalézat individuální cestu každému jedinci, společně překonávat slabiny, nejistoty a pomoci s prozkoumáním silných i slabých stránek, jeho rozvojem a hledáním jedinečného místa ve společnosti.

Email: vladislava.supikova@nautis.cz


 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace