Pro média Poradna +420 778 402 641 Vzdělávání

Ostatní nabídky práce

Pracovní příležitosti mimo NAUTIS

Osobní asistent / asistent pedagoga

Hledáme spolehlivou slečnu/paní na doprovod dcery do školy a její podporu ve třídě (studentka posledního ročníku SOU zahradnického - obor prodavačka květin/floristka) na 2-4 hodiny denně, cca 9:00 až 13:00, 3 dny pouze v lichém týdnu, případně občasná pomoc s domácími úkoly v odpoledních hodinách.

Cesta Pankrác, Praha 4 - Hloubětín, Praha 9. Nabízíme 130,- až 150,- Kč/h. Zkušenosti s osobní asistencí výhodou, chuť pomoci mladé dívce, která si přeje dostudovat, ale potýká se s úzkostmi. Dcera je milá, nemá náročné chování.

Ve škole má individuální studijní plán. Spolupracujeme s dalšími podporujícími organizacemi.

Volejte, prosím, na tel.číslo 602 828 080 (maminka studentky).


Asistent pedagoga / osobní asistent

Rodiče hledají asistenta pedagoga do soukromé MŠ  Beránek v Modřanech pro chlapce (5 let, s poruchou autistického spektra). Současně hledáme i osobní asistenci k synovi (může být jedna osoba). Nabízíme případně i možnost ubytování. 

Syn navštěvuje již přes rok intenzivní ABA program, který mu pomáhá při učení se novým dovednostem a rádi bychom u syna měli osobu, která bude s principy ABA sympatizovat.

Sikorova Eva, Tel. 605 953 167, Sikorova10@seznam.cz


Osobní asistent/asistentka 180,-Kč/hod. plus osobní ohodnocení

Pro našeho syna s PAS (16let) hledáme asistenta/asistentku do školy a na případné procházky a výlety. Syn je velice šikovný a má velkou vůli učit se nové věci, ve škole je soustředěný a celkově bezproblémový. Syn od září nastupuje na obor zahradník Jarov.  Pracovní doba pondělí do pátku od cca 7:00hod do cca 17:00hod. Pozice je volná ihned. Místo výkonu Praha.

Požadavky: důslednost, zodpovědnost, pozitivní přístup: zájem dosáhnout se synem pokroků, jak ve škole, tak v rozvoji komunikace atd.

Kontakt: Šárka Stibůrková / email: stiburkovasarka@seznam.cz / tel. 777 505 437


Asistent pedagoga

Na příští školní rok 2021/2022 od září hledáme pro našeho 3 a půl letého syna Péťu (při nástupu do školky skoro čtyřletý) s diagnostikovaným atypickým autismem a disfázií řeči asistentku/asistenta pedagoga na plný úvazek (40 hodin týdně) do mateřské školky v Praze 13. Pedagogické vzdělání a praxe v práci s dětmi výhodou. Empatie, porozumění, trpělivost a obecně hezký vztah k dětem podmínkou. Více info podám na tel. č. 603259630, nebo emailu petan.zeman@seznam.cz.


Asistent pedagoga

Do Mateřské školy Kuřátko v Říčanech u Prahy hledáme asistenta/tku pedagoga k dítěti s poruchou autistického spektra. Nástup od 1. 9. 2021 na 30 hodin týdně (6 hodin denně, 0,75 úvazku). Požadujeme kvalifikaci pro asistenta pedagoga, spolehlivost a kladný vztah k dětem. Předchozí zkušenosti s dětmi s PAS výhodou. Nabízíme práci v nové, moderní a rodinné (dvoutřídní) školce. Kontakt: email - reditel@mskuratko.ricany.cz, tel. - 606 553 595


Asistent pedagoga

Hledáme asistenta/tku pedagoga do MŠ v Říčanech od 1.9.2021 pro našeho syna s poruchou autistického spektra. Nejlépe studenta/tku speciální pedagogiky, není podmínkou. Syn má opožděný vývoj řeči. Nemá problémové chování, je zvídavý, přizpůsobivý, veselý. Více rádi sdělíme v případě zájmu. Dana Šurimová tel: 602 976 504


Asistent pedagoga

SPŠ zeměměřická hledá asistenta/asistentku pedagoga na celý úvazek (40 hod/týden) pro žáka prvního ročníku na oboru Geodézie a katastr nemovitostí. Nástup od září 2021. Kontakt pro zájemce: stanek@spszem.cz, tel. 608 737 241.


Osobní asistent pro chlapce s PAS v LK Zahrádka Troja

Od září 2021 hledáme do našeho týmu osobního asistentka k chlapcovi s Dětským autismem.

Nabízíme:

 • Práci na tři dny v týdnu PO-ST (pravidelně, ideálně na celý rok a následně pokračování v dalším roce…).
 • Přítomnost v konzistentní skupině s malým počtem dětí (celkem 8 dětí, 3,5 leté dítě s PAS začleněno do kolektivu běžných dětí).
 • Pracovní doba od 8:30 do 16:00.
 • Celodenní pobyt venku za každého počasí.
 • Spolupráci s rodinou a hlavním průvodcem skupinky.
 • Podpora při dalším vzdělávání.
 • Možnost být součástí celého týmů LK Zahrádka Troja a možnost podílet se na dalších činnostech.
 • Honorář ve výši 150,-Kč/h. Spolupráci formou externího pracovníka (OSVČ).

Požadujeme:

 • Spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, citlivý přístup a porozumění.
 • Fyzickou zdatnost a dobré komunikační dovednosti.
 • Zkušenost s prací s dětmi s PAS (výhodou). 

V případě zájmu a dalších dotazů se na Vás budeme těšit. Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte na info@zahradkatroja.cz Informace o klubu www.zahradkatroja.cz nebo na Fb: @zahradkatrojaklub


Asistent pedagoga do MŠ

Nabízíme místo asistenta pedagoga od září 2021, úvazek celý. Diagnóza atypický autismus - oslabená pozornost, porucha aktivity, opožděný psychomotorický vývoj. Své nabídky včetně životopisu prosím na mail ms-sbihava@volny.cz
Předem děkujeme za nabídky.
Náš web: www.sbihava.cz Kontakt: ms-sbihava@volny.cz


Doučování programování

Dobrý den, hledám online doučování na programování v PHP.

Umím:

1.      naprogramovat databázové stránky v PHP (mysql),

2.      vytvořit objektově orientované aplikace v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/oop),

3.      základy MVC architektury v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/mvc)

Chtěl bych se naučit:

1.      Programovat ve frameworku symfony na úrovni profesionála. (V současnosti umím pouze jednoduché aplikace v symfony bez mysql-např. kalkulačku.)

Jsem velmi časově flexibilní, až se zlepší situace ohledně covidu, dojedu za Vámi kamkoliv po Praze a úzkém okolí. Mohu nabídnout 400 Kč za hodinu. Hledám doučování na 1 hodinu týdně.
Tel.: 732 22 44 73, email: davidkrystofkrusinsky@seznam.cz


Asistent pedagoga hledá práci

Mladý muž na autistickém spektru hledá práci jako asistent pedagoga v MŠ. Šest let praxe v MŠ jako učitel i asistent. Pouze Praha. Kontakt: +420 731 853 800, Podzemsky.petr@seznam.cz.


Hlídání a asistence u dětí s PAS

Jmenuji se Lada Hyttychová a ráda bych nabídla služby ohledně hlídání a asistence dětí s PAS v Praze a okolí. V tomto oboru se pohybuji již několik let. V předchozím zaměstnání jsem strávila čtyři roky s dětmi v přímé péči. Tato práce mě velmi baví a naplňuje. S dětmi jsem empatická, trpělivá a držím si optimistický přístup. Pokud byste měli zájem, velmi ráda zodpovím Vaše dotazy a můžeme se domluvit na osobním setkání. Kontakt: 605 306 085 nebo Hyttychova.Lada@seznam.cz


 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace