Ostatní nabídky práce

Pracovní příležitosti mimo NAUTIS

Osobní asistentka

Hledáme pro naší Rozálku od září 2022 (v září jí budou 4 roky) osobní asistentku či zdravotní sestru / pečovatelku na minálně 3 dny v týdnu na dopoledne. Mzda by byla 250 Kč/hod. Bydlíme v Hostivaři, v bytě se zahrádkou, zvíře nemáme,  jsme nekuřáci. V případě zájmu nám, prosím, zasílejte svůj životopis na: barborakantova1@gmail.com. Moc děkujeme předem za zájem,  pohodové dny všem,  Klicovi.


Asistent pedagoga

Od září 2022 hledáme asistenta do šesté třídy ke klukovi s vysokofunkčním autismem. V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte. Kontakt: Martin Korábečný, 721 703 986, korabema@gmail.com


Osobní asistent

Hledáme osobního asistenta k dlouhodobé spolupráci se synem Ondrou, kterému je 4,5 roku, ve dvou letech měl diagnostikovanou poruchu autistického spektra. Rádi bychom k Ondrovi asistenta, který u nás doma v naší herně s Ondrou bude rozvíjet spontánní hru a pomocí ní ho dál učit. Doma si s Ondrou hrajeme podle principů programu son-rise, do kterých vás rádi zaškolíme. Ondra začíná mluvit, používá některá slova. Ondra si rád hraje s modelínou, pískem. Chodíme do přírody, na dětská hřiště.

Místo práce: Nymburk (10 minut pěšky od vlaku, 45 minut vlakem z Prahy nebo z Hradce Králové)

Plat: 200 Kč + cestovné (proplacení vlaku)

Kdy: minimálně 2x týdně na 3 hodiny (po domluvě lze i více)

Kontakt: Petraf.t@seznam.cz, 724377218

Nástup: okamžitě


Osobní asistentka

Pro naši dceru (6 let) s poruchou autistického spektra hledáme osobní asistentku na dlouhodobou spolupráci - volnočasové aktivity, pomoc s úkoly, výhledově i vyzvednutí ze školky/školy, pomoc s osobní hygienou, při jídle....

Dcera není agresivní, mluví málo, ale snaží se alespoň ve slovech, je velice aktivní  (miluje výlety, procházky, hřiště, hru na hudební nástroje, skákání na trampolíně, plavání, inliny....), ráda si prohlíží knížky. Docházíme na terapie do různých institucí, tak je pak i dcera moc ráda za zpestření programu ve zbylé části dne. 

Zkušenosti s osobní asistencí a znalost problematiky PAS výhodou. 

Platové rozmezí dle dohody a formy spolupráce 120-180 Kč/1 hodina, v případě opravdu výborné a dlouhodobé spolupráce je možné navýšení, časem lze i DPP/DPČ. 

Lokalita: Újezd u Průhonic. 

Časové rozmezí dle dohody a v návaznosti na terapiích, školce/škole apod., dle dohody i víkendový výlet.

Více info osobně, emailem na L.Pivonkova@seznam.cz nebo telefon 608948770


Osobní asistent/ka

Hledáme osobní/ho asistenta/ku. Pepík je 23 letý pohodový kluk, mentálně i fyzicky postižený, má epilepsii. Nemluví - jen několik slov, je na plenách, ujde s dopomocí jen pár kroků, dochází na rehabilitaci, používá invalidní vozík - dokáže si na něj sám vylézt. Jedná se o pomoc se zvládáním osobní hygieny, cvičení na Motomedu, rehabilitace na masážním lehátku, procházky, apod., dle domluvy. Střídá se v péči 5 asistentek, po - pá 7-17 hod, víkendy 9-18 hod, odměna 140,- Kč/hod. Praha - Černý most. Kontakt: 724 842 214 nebo josef.holy@volny.cz


Asistent pedagoga

Základní škola na Praze 7, Strossmayerovo náměstí, přijme asistenta pedagoga na 0,75 úvazku (30hod./týden) pro žáka 6. třídy původem z Jižní Koreje s diagnózou PAS. Žák prospívá dobře a domluví se česky. Minimální požadované vzdělání je asistent pedagoga (dle § 563/2004 Sb.), zkušenosti s dětmi s PAS jsou výhodou. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, příjemné klima školy, skvělé kolegy a odbornou metodickou podporu. Nástup možný ihned.

Kontakt: Mgr. Martin Halada (školní speciální pedagog), martin.halada@zsstross.cz, tel.: +420 723 668 688


Osobní asistentka / placený homesharing 

Hledáme OA, která by nám pomohla s péčí o 14-ti letou postiženou dceru Elenku. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci, alespoň jeden rok a ideálně déle.

Časová dotace za týden je zhruba dvě odpoledne ve všední den mezi 13:30 a 18:00 a 1x za 14 dní jeden víkendový den. Rádi bychom také, aby mohla dcera výhledově občas přespat u vás doma a aby tam měla možnost trávit čas, když bude třeba. 
Elenka je moc hodná, rozumí skoro všemu, ale nemluví a dorozumívá se pomocí prvního písmene slova nebo si pomáhá aplikací v tabletu. Má středně těžké mentální opoždění, atypický autismus a špatnou motoriku (jemnou i hrubou). Chodí sama, ale hůře. Má ráda lidský kontakt, je komunikativní a má smysl pro humor. Potřebujeme dceru vyzvedávat ze školy v Krči a vozit domů do Holešovic. Potřebujeme, abyste vlastnila auto a byla dobrý řidič. 

Finanční ohodnocení je samozřejmě pokrytí všech nákladů na program a dopravu a s ohledem na časovou dotaci bychom se rádi domluvili na férové odměně. Odrazit se můžeme od 200 Kč/h, ale v případě dobré spolupráce a aktivní práce s dcerou na poli rozvoje řeči, případně cvičení několika jednoduchých cviků v rámci rehabilitace i více. 

Děkujeme a těšíme se na vaší zprávu. Kontakt: marketa.sojkova@icloud.com


Osobní asistent / asistent pedagoga

Hledáme spolehlivou slečnu/paní na doprovod dcery do školy a její podporu ve třídě (studentka posledního ročníku SOU zahradnického - obor prodavačka květin/floristka) na 2-4 hodiny denně, cca 9:00 až 13:00, 3 dny pouze v lichém týdnu, případně občasná pomoc s domácími úkoly v odpoledních hodinách.

Cesta Pankrác, Praha 4 - Hloubětín, Praha 9. Nabízíme 130,- až 150,- Kč/h. Zkušenosti s osobní asistencí výhodou, chuť pomoci mladé dívce, která si přeje dostudovat, ale potýká se s úzkostmi. Dcera je milá, nemá náročné chování.

Ve škole má individuální studijní plán. Spolupracujeme s dalšími podporujícími organizacemi.

Volejte, prosím, na tel.číslo 602 828 080 (maminka studentky).


Asistent pedagoga / osobní asistent

Rodiče hledají asistenta pedagoga do soukromé MŠ  Beránek v Modřanech pro chlapce (5 let, s poruchou autistického spektra). Současně hledáme i osobní asistenci k synovi (může být jedna osoba). Nabízíme případně i možnost ubytování. 

Syn navštěvuje již přes rok intenzivní ABA program, který mu pomáhá při učení se novým dovednostem a rádi bychom u syna měli osobu, která bude s principy ABA sympatizovat.

Sikorova Eva, Tel. 605 953 167, Sikorova10@seznam.cz


Osobní asistent/asistentka 180,-Kč/hod. plus osobní ohodnocení

Pro našeho syna s PAS (16let) hledáme asistenta/asistentku do školy a na případné procházky a výlety. Syn je velice šikovný a má velkou vůli učit se nové věci, ve škole je soustředěný a celkově bezproblémový. Syn od září nastupuje na obor zahradník Jarov.  Pracovní doba pondělí do pátku od cca 7:00hod do cca 17:00hod. Pozice je volná ihned. Místo výkonu Praha.

Požadavky: důslednost, zodpovědnost, pozitivní přístup: zájem dosáhnout se synem pokroků, jak ve škole, tak v rozvoji komunikace atd.

Kontakt: Šárka Stibůrková / email: stiburkovasarka@seznam.cz / tel. 777 505 437


Asistent pedagoga

SPŠ zeměměřická hledá asistenta/asistentku pedagoga na celý úvazek (40 hod/týden) pro žáka prvního ročníku na oboru Geodézie a katastr nemovitostí. Nástup od září 2021. Kontakt pro zájemce: stanek@spszem.cz, tel. 608 737 241.


 

Doučování programování

Dobrý den, hledám online doučování na programování v PHP.

Umím:

1.      naprogramovat databázové stránky v PHP (mysql),

2.      vytvořit objektově orientované aplikace v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/oop),

3.      základy MVC architektury v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/mvc)

Chtěl bych se naučit:

1.      Programovat ve frameworku symfony na úrovni profesionála. (V současnosti umím pouze jednoduché aplikace v symfony bez mysql-např. kalkulačku.)

Jsem velmi časově flexibilní, až se zlepší situace ohledně covidu, dojedu za Vámi kamkoliv po Praze a úzkém okolí. Mohu nabídnout 400 Kč za hodinu. Hledám doučování na 1 hodinu týdně.
Tel.: 732 22 44 73, email: davidkrystofkrusinsky@seznam.cz


Asistent pedagoga hledá práci

Mladý muž na autistickém spektru hledá práci jako asistent pedagoga v MŠ. Šest let praxe v MŠ jako učitel i asistent. Pouze Praha. Kontakt: +420 731 853 800, Podzemsky.petr@seznam.cz.


Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace