Pro média Poradna +420 778 402 641 Vzdělávání

Ostatní nabídky práce

Pracovní příležitosti mimo NAUTIS

Doučování programování

Dobrý den, hledám online doučování na programování v PHP.

Umím:

1.      naprogramovat databázové stránky v PHP (mysql),

2.      vytvořit objektově orientované aplikace v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/oop),

3.      základy MVC architektury v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/mvc)

Chtěl bych se naučit:

1.      Programovat ve frameworku symfony na úrovni profesionála. (V současnosti umím pouze jednoduché aplikace v symfony bez mysql-např. kalkulačku.)

Jsem velmi časově flexibilní, až se zlepší situace ohledně covidu, dojedu za Vámi kamkoliv po Praze a úzkém okolí. Mohu nabídnout 400 Kč za hodinu. Hledám doučování na 1 hodinu týdně.
Tel.: 732 22 44 73, email: davidkrystofkrusinsky@seznam.cz


Osobní asistentka 

Hledám osobní asistentku pro 13tiletého autistického chlapce z Průhonic

Chlapec navštěvuje speciální školu v Uhříněvsi, nyní částečně domácí a dálková výuka. Jmenuje se Radovan a bydlí jen se mnou (otec) už 7 let od rozvodu a je svěřen do mé výhradní péče. Matka se o něj nezajímá. Má přiznaný 3. stupeň závislosti (průkaz ZTP/P). Radovan je nemluvící, rozumí ale téměř všem jednoduchým pokynům a je přizpůsobivý, agresivní projevy má jen minimální. S Radovanem pracovala 7 let asistentka, která ale ke konci března 2021 odchází mimo Prahu a já hledám vhodnou náhradu.
 

Potřebuji péči v tomto rozsahu:

 • v pracovní dny vyzvednutí Radovana ze školy v Uhříněvsi kolem 14h (když je v družině), případně už před 12h (bez družiny a bez oběda)
 • příjezd domů, uvaření jídla pro něj a nakrmení (jí sám lžící), procházka v nedalekém parku, případně další činnosti (muzikoterapie, malování, aktivity venku, hřiště, případně plavání v nedalekém bazénu, atd.)
 • já si jej převezmu mezi 17h až 20h (podle situace a dohody)

Uvítal bych:

 • řidičský průkaz
 • občasné pohlídání Radovana někdy i o víkendu nebo ve dnech pracovního volna
 • vztah ke zdravé výživě (Ráďovi neprozpívá cukr, lepek, kasein….)
 • vztah k přírodě, pohyblivost – Ráďa miluje denní procházky v parku za každého počasí a má svižné tempo
 • laskavý, ale důrazný přístup (je to autista, ale velmi bystrý a u lidí kolem už přesně ví, co na koho platí a co si může dovolit)
 • zkušenosti s dětmi

Nabízím:

 • finanční odměnu dohodou
 • hezkou lokalitu Průhonic-Hole, blízko bočního vchodu do parku
 • možnost bydlení v samostatné garsoniéře hned vedle (1+kk, cca 60m)

Kontakt:
Jan Sokol
Tel. 603 586 298
email jansok28@gmail.com


Asistent pedagoga hledá práci

Mladý muž na autistickém spektru hledá práci jako asistent pedagoga v MŠ. Šest let praxe v MŠ jako učitel i asistent. Pouze Praha. Kontakt: +420 731 853 800, Podzemsky.petr@seznam.cz.


Osobní asistent

Rodiče hledají asistenta pedagoga do MŠ v Modřanech pro chlapce (4 roky, s poruchou autistického spektra). Současně hledáme i osobní asistenci k synovi (může být jedna osoba). Nabízíme také možnost ubytování. Sikorova Eva,Tel. 605 953 167


Hlídání a asistence u dětí s PAS

Jmenuji se Lada Hyttychová a ráda bych nabídla služby ohledně hlídání a asistence dětí s PAS v Praze a okolí. V tomto oboru se pohybuji již několik let. V předchozím zaměstnání jsem strávila čtyři roky s dětmi v přímé péči. Tato práce mě velmi baví a naplňuje. S dětmi jsem empatická, trpělivá a držím si optimistický přístup. Pokud byste měli zájem, velmi ráda zodpovím Vaše dotazy a můžeme se domluvit na osobním setkání. Kontakt: 605 306 085 nebo Hyttychova.Lada@seznam.cz


 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace