Pro média Poradna +420 778 402 641 Vzdělávání

NAUTIS FEST 2021

Osmý ročník multižánrového festivalu s přímým zapojením lidí s autismem. 29. 8. 2021.


Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci našich zaměstnanců a příznivců, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídl pestrou zábavu pro všechny věkové kategorie, letos zejména pro děti. Vystoupily populární dětské skupiny – Čiperkové a Prťáci, skřítek Lumpína, dětský sbor Daneťáček se svým muzikálem Pod jednou střechou, dospělé čekalo vystoupení funky skupiny Filip Zangi & PURPUR, své básně recitoval mladý básník Woÿta a nechyběl ani každoroční host, divadelní soubor Dr.amAS. Pro děti bylo připraveno mnoho zábavných doprovodných aktivit. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na služby NAUTIS.


NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Hlavním cílem NAUTIS FESTu je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.

Partnery projektu jsou:

   

     

  

 

     

 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace