NAUTIS FEST 2020

Sedmý ročník multižánrového festivalu s přímým zapojením lidí s autismem

Vzhledem k mimořádné situaci a vládním nařízením v České republice byl letošní ročník NAUTIS FESTu z původního termínu 30. 5. přesunut na podzim 2020. 

Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci zaměstnanců a příznivců neziskové organizace Národní ústav pro autismus, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídne pestrou zábavu pro všechny věkové kategorie.
NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude jako každý rok věnován na některou ze služeb Národního ústavu pro autismus. Hlavním cílem NAUTIS FESTU je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.
Vystoupí Bílá nemoc, Filip Zangi & PURPUR, (r)Adost, Woÿta, Dr.amAS, a další. Uvidíte ukázky první pomoci, hasičské techniky a policejní práce se psy. 
 

Mediální partneři

     

 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace