NAUTIS FEST 2019

Šestý ročník multižánrového festivalu s přímým zapojením lidí s autismem

Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci zaměstnanců a příznivců neziskové organizace Národní ústav pro autismus, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídne pestrou zábavu pro všechny věkové kategorie.
NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude jako každý rok věnován na některou ze služeb Národního ústavu pro autismus. Hlavním cílem NAUTIS FESTU je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.
Moderuje Mahulena Bočanová. Vystoupí Bílá nemoc, Naďa Válová, Filip Zangi & PURPUR, T´N´T, (r)Adost, MSB (rock), Dr.amAS, a další. Uvidíte ukázky první pomoci, hasičské techniky a policejní práce se psy. Svou přítomností vás potěší Lion Base - součást mezinárodní Star Wars kostýmové organizace Rebel Legion.

PROGRAM:
13:00  Filip Zangi & PURPUR
13:45  ViViD - taneční skupina
14:00  MSB (rock)
14:45  Dr.amAS
15:30  (r)Adost
16:15  Ukázka práce HZS
16:45  Woyta Kotek - autorské čtení básní
17:05  Vyhlášení fotosoutěže "O nejlepší fotku v modrém"
17:15  Naďa Válová
18:00  Workshop první pomoci se záchranáři specialisty
18:30  T´N´T
19:15  Ukázka práce psovodů PČR
19:30  Michal Kirchner - semaforské historky
20:00  Bílá nemoc

 

Mediální partneři

     

 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace