Inzerce klientů

Hledání práce a nabídky trávení volného času

Bydlení

Samostatné spolubydlení

Jsem máma 31letého syna Karla s diagnostikovaným autismem. Pracuje v kavárně a je také klientem Chráněného bydlení NAUTIS. Do bytu za ním docházejí asistenti s jejichž pomocí zjišťuje, co všeho sám zvládne. Jako jiní rodiče, stále přemýšlíme co dál. Popravdě, i když nezvládá vše, je nadšený, že je občas bez nás a je spokojenější, než pod naším stálým dohledem. Ale naše starosti o něj, co se s ním děje, tu stále jsou. I na základě těchto zkušeností jsem si udělala představu, co by mohlo synovi vyhovovat. Myslím, že něco jako domov, ale s kamarády. Něco jako chráněné bydlení v pronajatém bytě, kde by každý měl svůj pokoj. Mít možnost být ve společnosti, ale i mít svůj klid. Podpora asistentů by nebyla potřeba neustále, spolubydlící by si pomáhali vzájemně.
Pokud by vás oslovila moje myšlenka a chtěli byste ji se mnou dále rozvíjet, napište mi na e-mail: milada.typltova@gmail.com

Práce

Grafik - designer

Ondřej (34 let) shání tipy na pracovní příležitosti v oboru DTP grafik / 2d nebo 3D designer / vizualizace.
Kontaktovat ho můžete na e-mailu: xiraxis@seznam.cz nebo prostřednictvím Linkedin.
Ukázky Ondřejovy tvorby si může prohlédnout ZDE.
 

Zájmy

Parťák na ryby

Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 19 a rád chodím na ryby. Někdy s mámou, někdy sám. Hledám parťáka na ryby. Holku i kluka. Taky rád sportuju (florbal, fotbal, stolní tenis, cyklistika) a rád bych s někým sportoval. Bydlím sám v bytě v Praze, jsem samostatný. Ozvi se mi, prosím, na mobil 737 162 079. Budu rád. Díky.


 

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace