Terapie dětí a dospělých

Poskytujeme terapeutické služby lidem s autismem a jejich osobám blízkým.

Služby pro osoby s autismem a poruchami intelektu

Služby pro osoby s autismem a poruchami intelektu

Poskytujeme služby zaměřené převážně na osoby blízké a personál ...

zobrazit
Služby pro osoby s autismem bez poruch intelektu

Služby pro osoby s autismem bez poruch intelektu

Poskytujeme individuální i skupinové aktivity a poradenství osobám s ...

zobrazit

Ke kapacitě našich služeb:

Ročně poskytujeme služby přibližně 400 osobám s PAS a jejich osobám blízkým. Přestože terapeutické oddělení a oddělení sociálně aktivizačních služeb NAUTIS nadále personálně spíše roste, není ve většině případů (především individuální terapie u dětí) možné poskytovat služby bez odkladu.

Kapacita terapeutických a sociálně aktivizačních služeb pro děti od 7 do 17 let je aktuálně plná. Nové zájemce zařazujeme na pořadník čekatelů. Na první informativní schůzky se zájemcem o službu je třeba počkat přibližně 2 měsíce od objednání. Na poskytnutí individuální terapie pro dítě (7-17 let) se čekací doba pohybuje okolo 6 měsíců od první schůzky. U individuální terapie dospělých je čekací doba zhruba 2 - 3 měsíce.

U skupinových terapií bude dítě po vyplnění přihlášky nejprve zapsáno na čekací listinu a do skupiny zařazeno v momentě otevření vhodného skupinového bloku.

Pro osoby s PAS a poruchami intelektu: Výjezdy do rodin jsou bez čekací doby. Čekací doba H. Jůna na konzultaci je nyní okolo 6 měsíců.  

Děkujeme za pochopení.

Partnery projektu jsou MPSV, MHMP, Středočeský kraj a Liberecký kraj. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím OPZ a ze státního rozpočtu ČR.

Informační leták ke stažení

Odebírejte náš newsletter

Chcete dostávat novinky a důležité informace ze světa NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v NAUTIS.

Kompletní registrace